Jak na čas? Dbát na důležitost činností


Jan Bubeník *1968, vůdce studentů v roce 1989, personalista se zaměřením na výběr pracovníků v top managementu, původně student 4. ročníku dětského lékařství, avšak tento obor nedostudoval, v letech 1995-6 studoval ekonomii na University of Colorado, pracoval ve společnosti McKinsey company, Korn / Ferry Internation a nyní vede vlastní společnost Bubenik Partners.
Stáhnout dialog:

Jan Bubeník je jedním ze studentů revolučního roku ´89, jenž se dvacet let živí jako specializovaný personalista – headhunter. Je velmi vytížený, a proto bylo na úvod zvoleno téma času. Mohl jsem být odmítnut, ale byl jsem přijat. V souvislosti se smysluplným využití času cituje Stephena Coveyho, jenž upozorňuje, že v životě hrajeme několik rolí. Je nutné si určit zásadní aktivity, které doplňují ty ostatní a a tím můžeme nalézt rovnováhu. Je nutné si říci, kým jsme, a co tvoří onu páteř činností? Například: jsem synem, manželem, partnerem, podnikatelem.

Dar času v kontextech

Jak se čas promítá do života manažerů – těch, kterým se čas „nedostává“? Přiznává, že v mládí měl neustále pocit, že mu nějaké aktivity unikají? Jak se v tomto ohledu proměnil?

Hospodaření s časem

Jak si čas sám rozvrhuje Jan Bubeník jako podnikatel?

V mapování darů s Janem Bubeníkem pokračujeme.  

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.